GALLERIUM CALLI

PROJE HAKKINDA

Şimdi Kuşadası’nda alışılmışın dışında renk ve çizgilerle modern bir hayat başlıyor.
Öncelikli ayrıntılarla inşa edilen Çallı Gallerium, mimarisi ve alışılmadık yüzey tasarımlarıyla farklı ve ayrıcalıklı bir hayatı görünür kılıyor...

Çallı Gallerium; Kuşadası’nda yeni bir yaşam merkezi. Bahçe dubleksleri, çatı dubleksleri ve 3+1 alternatifleriyle Kuşadası’nda seçkinliğin izlerini taşıyan renkli bir yaşam alanı sunmaktadır. Bahçe ve Çatı dublekslerinde sıradışı tasarımları ile projeye adını veren galerilerden oluşan evlerde konforun ve sadeliğin keyfini süreceksiniz. Gözlerinizi kamaştıracak iç mekanlarıyla Çallı Gallerium’da  modern mimari ile ferah mekanların zevkini çıkaracaksınız. 3 Bloktan oluşan Çallı Gallerium farklı boyutlarda galeriler ile tasarlanan 175-219 m2 aralığında çatı ve yeni nesil bahçe dubleksleri, 141-145 m2 aralığında 3+1 lüks dairelerden oluşmaktadır.

Yeni yaşam alanınızda adeta yenilendiğinizi hissedeceksiniz...
Gallerium sunduğu sosyal olanaklarıyla yaşam standardınızı çok yükseklere taşımayı hedefliyor. Her blok ve daireler için özel otopark alanından modern peyzajıyla düzenlenmiş sosyal alanlarda yaşamı tekrar keşfedeceksiniz.  Açık Yüzme havuzuyla sıcak yaz günlerinde farklı bir hava esecek. Geniş güneşlenme alanlarıyla havuz keyfinize yeni bir boyut katacaksınız.

Akıllı Ev Teknolojisi Gallerium’da
Tüm dairelerimizde opsiyonel olarak sunulan Akıllı Ev teknolojisi ile artık herşey kontrolünüz altında. Ev içi aydınlatmalardan, iklimlendirme özelliklerine, tek noktadan, müzik, dvd gibi eğlence sistemlerini maksimum seviyede kontrol edebilirsiniz.
Uzaktan yönetim ve zeki modları ile akıllı ev teknolojisi hem zamandan, hemde maliyet olarak enerji tüketiminizde tasarruf sağlar.

Tasarruflu Isınmanın  Keyfine varacaksınız
Çallı Gallerium’da tüm dairelerde standart olarak sunulan merkezi ısıtma sistemi kalorimetre özelliği ile aylık site aidatlarınızda önemli bir tasarruf sağlayacak.
Isınma giderlerinizi minimuma indiren sistemde kulandığınız enerji kadar ödeyeceksiniz.

DAHA FERAH, DAHA GENİŞ
Yeni nesil  bahçe dublekslerimizde, yaşam alanınız daha da genişliyor. Yeni mimari akımın en seçkin örnekleri galerilerde geniş ve ferah alanlarda yaşayacak, size ait bahçenizde ailenizle mutluluğu yakalayacaksınız..

GENEL ÖZELLİKLER
Merkezi ısıtma sistemi
Galeri dubleksler
Her daireye özel Otopark Alanları
Çocuk Oyun Alanı
Fitness Center
Çocuk Bölmeli açık yüzme havuzu
7/24 Güvenlik
Görüntülü intercom sistemi
Isı yalıtımlı dış duvarlar
Malzeme garantisi
Yüksek işçilik kalitesi
Ergonomik mutfak tasarımı
Doğal taş kaplama banyolar
Depreme karşı dayanıklı
C 30 beton sınıfı
Şehir merkezinde
Deniz manzaralı daireler